Levné hip hop oblečení

Hip hop čepice

Hledáte vhodnou čepici na zimu? Nebo stojíte jen o klasickou kšiltovku, kterou byste mohli nosit po většinu roku? V rámci hip hop stylu rozhodně nebudete nabídkou jednotlivých čepic zklamáni. Sortiment je tak obrovský, že si zaručeně vyberou i ti nejnáročnější.

Velkým tématem jsou hlavně zimní čepice, kterých je skutečně požehnaně, ale většina z nás má při jejich nošení nepříjemný pocit, že čepice zkrátka a dobře na hlavě nesedí nebo že dané osobě nesluší. Opak je ale pravdou. Čepice sluší každému z nás, ale je nutné, aby byla správně vybrána a dobře seděla na hlavě. A v neposlední řadě musí pochopitelně zahřát, zvlášť pokud se často nacházíte v opravdu chladných horských podmínkách. Nepodceňujte proto výběr čepice a dejte na několik našich rad, které vám značně usnadní nákup.

Čepice se v zásadě rozdělují do dvou kategorií. Čepice šité a pletené. U pletených čepic je třeba počítat s tím, že se některá její vlákna mohou snadno zachytit například na vaše kabátě, což je nepříjemné. Ale zahřejí daleko víc a to je jejich největší přednost. Barvu čepice byste měli zvolit nejen podle barvy svých očí, ale hledět musíte i na velikost vaší hlavy. Pokud je čepice malá nebo velká, rozhodně vás nezahřeje tolik, jako čepice, která naprosto dokonale sedí na hlavě. Pozor je třeba dát i na různé střihy a švy, které na některých čepicích příliš vynikají, nevypadá to dobře a některým jedincům mohou švy dokonce opticky zvětšovat hlavu.

I velikost hlavy a tvar hlavy hraje velkou roli. Vždy vybírejte tak, abyste společně s čepicí dosáhli optimálního tvaru hlavy – oválu.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Zimní oblečení a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.